4.8
Oyunuz
Oylama
The Tyrant’s Guardian is an Evil Witch Ortalama 4.8 / 5 oy verenler 33
Sıralama
N/A, it has 190K views
Alternatif
Tiran'ın Muhafızı Kötü Bir Cadı, 폭군의 보호자는 악역 마녀입니다
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tür(ler)
Tip
Webtoon
Çıkış Yılı
Durum
Devam Ediyor
Yorum
239 Okuyucu Abone Oldu

Reenkarne olduktan sonra romantik ve doğa üstü konulu bir hikayenin içinde buldum kendimi. Sıradan bir karakter olarak da değil, erkek başrol tarafından öldürülen bir cadı olarak reenkarne oldum! Şansıma bu olay gerçekleşmeden 200 yıl öncesinde yeni hayatım başladı. Hazır önümde uzun yıllar var ve şu anlık tehlike yok, ölmemek için bir yol düşünmeliyim. Yine de zaman kavramını yitirdim ve işe yarar hiçbir şey yapmadım. 200 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti ve erkek başrolün çocuk hali ile karşılaştım. Bunun olacağı tamamen aklımdan çıkmıştı. Şimdi ise ölmekten kurtulmanın tek yolu erkek başrolü iyi kalpli biri olarak yetiştirmekti. İlk adım erkek başrolün hayatının hikayedeki gibi korkunç değil de iyi bir şekilde değiştirmekti.

“Birden bire size gelmem sizi de şaşırmıştır. Belki rahatsız olmuşsunuzdur. Gitmemi isteyebilirsiniz. Sorun değil ben başımın çaresine bakarım.”

“Saçmalık. Küçücük bir çocuğa bakamayacak biri gibi mi görünüyorum? Hem kendi başımın çaresine bakarım da ne demek öyle, daha gidecek bir yerin bile yok.”

Küçük çocuk ağlamaya başladı. “Oh, Amacım seni korkutmak değildi.” Dedi cadı ama nafile. Çocuk hıçkırıklar içinde ağlamaya devam etti…