Hakkımızda

Manga ile ilgili her şey için bir numaralı kaynağınız olan WebtoonTR’ye hoş geldiniz. Yüksek kaliteli mangaları çevrimiçi olarak kesinlikle her zaman ücretsiz olarak bulabileceğiniz bir yerdir. Size en iyi manga çizgi romanını sunmaya kendimizi adadık ve bu web sitesi özellikle her türden manhua ve hatta manhwa okumak isteyen tüm manga severler için yapılmıştır. Mangala ilgili her şey.

Taahhüdümüz, tüm yüksek kaliteli içeriği dünyanın her yerindeki her yaştan insana sağlamaktır. Tüm hayranları için harika ve anlamlı hikayeler ve mangayı herkes için ücretsiz hale getirme taahhüdümüz aracılığıyla mangaya olan tutkumuzu ve sevgimizi paylaşmak.

WebtoonTR, tüm Anime, Manga, Manhwa, Manhua, Gamer ve Cosplay hayranlarına yönelik bir sayfadır. Anime ile ilgili tüm mem’lerinizi, anime önerilerinizi, incelemelerinizi, manga önerilerinizi, karakter hayran kurgularınızı, favori alıntılarınızı ve sadece sevdiğiniz günlük anime şeylerini, özellikle de bu mem’leri paylaşabileceğiniz yer.

Bu sayfa, temelden Otaku elitine kadar her seviyedeki anime hayranına adanmıştır, bu anime trollerinin bile burada doldurabilecekleri bir yeri vardır (temel mantık dahilinde) Lütfen kurallarımızı gözden geçirmek için bir dakikanızı ayırın. Herkese saygı duy. Not: Trollemenin eğlenmesine izin veriyoruz, sadece yöneticinin ve modların ürpertici olmadığını bilin. YALNIZCA ecchi gönderilerine izin verilir.. not Sansürlü Hentai ecchi değildir, pedofili gönderileri yasaklanacak ve profiliniz şikayet edilecektir.

Sayfanızın/grubunuzun reklamını yapmayın. Resimleri yeniden göndermekten kaçının. Sadece kasıtlı olarak sayfayı spam etmeyin. Irkçılık, din veya cinsiyet söz konusu olduğunda nefret söylemine müsamaha gösterilmeyecektir. Anında engellenirsiniz, İSTİSNA YOK.. Not: Grubu beğenmediyseniz, ayrılmaktan çekinmeyin. Yöneticiler ve Modlar da istekli, söylemeliyim ki, her halükarda nasıl ayrılacağınızı bilmiyorsanız size nasıl ayrılacağınızı öğretmeye çok istekliler.

Cosplay yapmadığınız sürece özçekim yok Yalnızca bir uyarı veriyoruz. Grupla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, yöneticilere sorun En önemlisi iyi eğlenceler ve en sevdiğiniz anime bağlantılarını, resimleri, açıklamaları, gemileri, cosplayerleri vb. bizimle paylaşın.