4.8
Oyunuz
Oylama
Noblesse Ortalama 4.8 / 5 oy verenler 13
Sıralama
N/A, it has 205.7K views
Alternatif
Asalet
Yazar(lar)
Çizer(ler)
Tür(ler)
Tip
Manhwa
Durum
Tamamlandı
Yorum
78 Okuyucu Abone Oldu

Rai, 820 yıllık bir uykudan uyanır ve sadık hizmetkarı Frankenstein tarafından kurulan bir lisede öğrenci olarak yeni hayatına başlar. Kendisini sınıf arkadaşlarına ve insanların günlük aktivitelerine alıştırır. Ancak, yeni hayatı barışçıl olmaktan uzaktır ve Rai kısa süre sonra yeni arkadaşlarını onları kaçıran Birliğin elinden kurtarmak zorunda kalır.

Bu arada, Rai’nin kurtarma operasyonu sırasında haydut bir sendika ajanı olan M-21, Frankenstein’dan başkası olmayan okul müdürünün bir teklifi üzerine Ye Ran Lisesi güvenlik personeline katılır. Görünüşte, M-21 birinci sınıf ve düzgün bir çalışandır, ancak gerçekte Birlik ile olan eski bağları ve organizasyona ihanet etmenin kaçınılmaz sonuçları tarafından zincire vurulmuştur.

Meseleleri daha da karmaşık hale getirmek için, Nobles Regis K. Landegre ve Seira J. Loyard, Noblesse’i araştırmak için aynı okula kaydolur. Birlik, M-21’in kayıp ajanları hakkında ipuçları elde etmesi için bir insan avı yürütürken, Rai, değer verdiği her şeyi korurken kimliğini gizli tutmak zorunda kalır.