5
Oyunuz
Oylama
Lost You Forever Ortalama 5 / 5 oy verenler 7
Sıralama
N/A, it has 15.1K views
Alternatif
Chang Xiang Si, Eternally Yearning For You
Yazar(lar)
Tür(ler)
Tip
Manhua
Çıkış Yılı
Durum
Devam Ediyor
Yorum
33 Okuyucu Abone Oldu

Hayat karşılaşma ve ayrılıktır, başlangıç ​​zamanı ve unutulmadır, ama her zaman bir kez yaşanmış, iz bırakacak ve her zaman bir insan var, bir kez ortaya çıktı mı, unutulmaz olacak.

Qing Shui kasabasındaki kader buluşması herkesin kaderini değiştirdi, hatta Da Huang’ın kaderini bile değiştirdi. Biraz sıcaklık, biraz arkadaşlık arzusu, bir noktada paramparça bir kalbe karar verdi. Zehirli şaraba benzer, boğaza gelince tatlılaşır, kalpleri eritir, kemikleri kırar, kalbe ve ciğerlere ulaşana kadar hiçbir ilaç tedavi edemez. Zehir keşfedilir ve kalbi ve akciğerleri felç eder. Sadece bir kişinin gülümsemesi onu ortadan kaldırabilir. Eğer yapamazsa, geriye kalan tek şey, eksiklerin gravürü. Öldükten sonra bile durmayacaktır.

Her şey mukadderse, Xiao Yao ve Tu Shan Jing buluştuğunda, bir gün ayrılacakları, sevemeyecekleri ve ayrıca unutamayacakları bir kaderleri var. Birbirlerine tutunamasalar da, en azından kendilerini unutulmaz kılmak için, her şeyi kalbin derinliklerine gömün. Bu nazik damga sonsuza kadar silinmez olacak.